چطور در بازی انفجار برنده شویم؟

تا به حال اسم بازی انفجار به گوشتان خورده؟ قطعا چند باری اسم این بازی را شنیده‌اید. مخصوصا جدیدا که این بازی در بین مردم رایج شده است. از طرفی اگر که قبلا هم در عرصه شرطبندی حضور پیدا کرده باشید کمی با این بازی آشنا هستید. جدای از این‌ها ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر در مورد بازی انفجار صحبت کنیم. اینکه ببینیم این بازی چیست؟ چه استراتژی‌هایی دارد و چطور می‌توانید در آن برنده شوید؟ پس اگر شما هم دوست دارید که این بازی را امتحان کنید در ادامه این مطلب با ما باشید.

بازی انفجار چیست؟

بازی انفجار چیست؟

قبل از اینکه به سراغ استراتژی‌ها و نحوه برنده شدن در این بازی برویم ابتدا باید ببینیم که این بازی دقیقا چیست؟ از آن جایی که این بازی به تازگی وارد عرصه بازی‌های شرطبندی شده است، به همین خاطر تعریف دقیق و واضحی از آن ارائه نشده  است. همین باعث می‌شود کاربران درک درستی از بازی انفجار نداشته باشند. اما به طور کلی می‌توان بازی انفجار را به صورت زیر تعریف کرد:

این بازی در پلتفرم‌های آنلاین انجام می‌شود. بازی انفجار با استفاده از نمودار و الگوریتم‌های هوشمند ریاضی در هر لحظه بر روی نمودار خود ضریبی را نشان می‌دهد. این ضریب عدد سرنوشت‌ساز بازی است. در نهایت مقدار شرطی که در ابتدای بازی مشخص کرده‌اید در این ضریب ضرب شده و مقدار برد شما را مشخص می‌کند!

به نظر هیجان‌انگیز می‌رسد، نه؟

اما خب، خیلی هم خوشحال و هیجان زده نباشید، زیرا همه چیز به همین سادگی نیست! اجازه دهید در ادامه این موضوع را بررسی کنیم.

چطور می‌توانید بازی انفجار را انجام دهید؟

چطور می‌توانید بازی انفجار را انجام دهید؟

خب برای اینکه بتوانید در بازی انفجار شرطبندی کنید باید به صورت زیر عمل کنید:

  • ابتدا باید یک سایت معتبر برای بازی پیدا کنید. همان طوری که گفتیم این بازی کاملا به صورت آنلاین انجام می‌شود. فراموش نکنید که قبل از شروع بازی حتما قوانین سایت را مطالعه کنید. برای اطلاعات بیشتر به مطلب چطور بهترین وبسایت شرطبندی را پیدا کنیم؟ مراجعه کنید.
  • بعد از اینکه سایت مورد نظرتان را پیدا کردید باید در آن ثبت نام کنید.
  • بعد از ثبت نام در وبسایت وقت آن است که به سراغ بازی بروید.
  • زمانی که نوبت به بازی می‌رسد ابتدا باید مقدار شرط اولیه را مشخص کنید. اینکه قرار است چه مبلغی را وارد بازی کنید؟ در اینجا باید قوانین مدیریت سرمایه را رعایت کنید.
  • بعد از مشخص کردن مقدار Bankroll باید بر روی ثبت شرط کلیک کنید. از اینجا به بعد بازی به صورت رسمی آغاز می‌شود.
  • چیزی که بعد از کلیک بر روی کلید ثبت شرط می‌بینید یک نمودار است. این نمودار در هر لحظه در حال رشد است.
  • قبل از اینکه این نمودار خودش متوقف شود شما باید خودتان آن را در یک زمان مناسب متوقف کنید.
  • جایی که نمودار را متوقف می‌کنید ضریبی است که شما آن را برده‌اید. این یعنی شرط اولیه در این ضریب ضرب می‌شود و شما آن را برنده شده‌اید. برای مثال اگر مقدار شرط 500 هزار تومان بوده باشد و ضریب نمودار 3 باشد شما مبلغ 1.500.000 تومان را برنده شده‌اید.

فراموش نکنید که توقف ناگهانی خود نمودار به معنی باختن است. این یعنی همان پولی که اول هم وارد بازی کرده بودید را از دست می‌دهید.

این روند کلی بازی انفجار است. مجددا شاید به نظر برسد که همه چیز ساده است و هیچ ریسکی در ماجرا دخیل نیست. اما سوالی که برای بسیاری از کاربران پیش می‌آید این است که آیا بازی انفجار منصفانه است؟

همان طور که گفتیم این نمودار به طور اتفاقی سیر صعودی خود را از دست می‌دهد و در یک جایی متوقف می‌شود. این بدترین اتفاقی است که می‌تواند برای بازیکنان بیفتد. همین موضوع باعث شده است که خیلی از افراد بازی انفجار را منصفانه ندانند.

از طرفی برخی افراد هم بر این باور هستند که همه چیز از قبل مشخص شده است. یعنی الگوریتم‌ها از قبل تست شده‌اند و ضرایب هم از قبل انتخاب شده‌اند. اما هیچ سند و مدرک موثقی برای این موضوع وجود ندارد. به همین خاطر افرادی که خیلی اهل ریسک‌پذیری نیستند چندان طرفدار این بازی نیستند.

چطور در بازی انفجار برنده شویم؟

چطور در بازی انفجار برنده شویم؟

اما موضوع اصلی اینجاست که چطور می‌توانیم در این بازی برنده شویم؟ در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم.

از آن جایی که در این بازی اتفاقات غیر منتظره‌ای پیش روی شما قرار دارد، پس در نتیجه شما چطور می‌توانید احتمال برد خود را بیشتر کنید؟

سرعت عمل داشته باشید

مهم‌ترین نکته این است که سرعت عمل داشته باشید. همان طور که دیدید در این بازی نمودار به صورت ناگهانی متوقف می‌شود و همه امیدها ناامید می‌شوند! پس خودتان باید دست به کار شوید و قبل از اینکه خود نمودار متوقف شود شما آن را در یک جای درست و یک ضریب مناسب متوقف کنید. در این حالت می‌توانید برنده باشید، حتی شده برنده یک مبلغ کم! اما حداقل اینکه دیگر پول خود را از دست نمی‌دهید.

نکته:

یکی از آپشن‌هایی که این بازی به کاربران ارائه می‌دهد توقف خودکار نمودار است. همان طور که از اسم این قابلیت مشخص است در اینجا شما با مشخص کردن یک ضریب تعیین می‌کنید که نمودار در کجا متوقف شود. این یعنی نمودار به محض رسیدن به اون عدد متوقف می‌شود. در واقع دیگر نیازی نیست که همیشه خودتان چشمتان به بازی باشد. برای اینکه بتوانید سرعت عمل داشته باشید می‌توانید از این آپشن استفاده کنید.

 

مدیریت سرمایه، مدیریت سرمایه و مدیریت سرمایه!

اصلی‌ترین امر برای شرکت در یک شرطبندی مدیریت سرمایه است. فرقی هم نمی‌کند در چه بازی شرکت می‌کنید. بازی انفجار هم در این امر مستثنی نیست و شما باید همچنان بر مدیریت سرمایه پایبند باشید. زیرا این بازی اصلا قابل پیش بینی نیست و ممکن است فقط در عرض چند لحظه تمام سرمایه خود را از دست بدهید. پس بهترین کار این است که همیشه با مبالغ پایین کارتان را شروع کنید.

نتیجه‌گیری

تقریبا می‌توان گفت که این دو مورد مهم‌ترین استراتژی‌هایی هستند که می‌توانید در بازی انفجار دنبال کنید. اگر یادتان باشد قبلا هم در مورد مدیریت سرمایه صحبت کرده‌ایم. کافی است برای اطلاعات بیشتر به مطلب چطور سرمایه خود را در بازی‌های شرطبندی مدیریت کنیم؟ مراجعه کنید.

در یک جستجوی ساده در گوگل می‌بینید که بسیاری از سایت‌ها وعده ضریب‌های پیش بینی شده و بالا را می‌دهند، پیشنهاد ما این است که هیچوقت خام این تبلیغات نشوید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *